Masáže A. Balínová
kameny.jpg
ZDE NALEZNETE NEJŽÁDANĚJŠÍ MASÁŽE, PRO ZASLÁNÍ CELÉ NABÍDKY VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE..
4e6dc1a431058-masage.jpg

KLASICKÉ MASÁŽE

Thajská olejová masáž
Thajská olejová masáž obsahuje jak klasické prvky tradiční thajské masáže, tak prvky z indické ajurvédy. V případě použití éterických olejů má i aromaterapeutické účinky.
Tibetská masáž
Provádí se výhradně v oblasti zad a páteře a to po dobu 1 až 1,5 hodiny. Tato masáž účinkuje při bolestech hlavy, při zablokovaných zádech a pomáhá uvolnit tok energie v těle.
Lymfodrenáže
Mízní (lymfatický) systém je důležitou součástí imunitního systému. Otoky, zduření a bolestivost lymfatických uzlin, únava a vyčerpanost jsou projevy zvětšeného zatížení našeho mízního systému a jako varovné signály si nutně zasluhují naši pozornost.
Jasmínová terapie
Kosmetické ošetření celého těla. Ošetření pokožky cukrovým peelingem s jasmínem. Masáž těla přírodním jasmínovým olejem. Celotělový zábal Ghassoul s jasmínem.

 
_______________________________________________________________________________________

SPECIÁLNÍ MASÁŽE

Fotografie0025.jpg
Masáž lávovými kameny
Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům.
Masáž bylinnými měšci
Masáž bylinnými měšci je detoxikační bylinná tepelná masáž s 12 druhy bylin. Masáže se provádí speciálními tahy s teplými, vlhkými měšci, kde vyvážená směs bylin slouží jako rozpouštěč toxinů a proplachovač buněk.
Masáž horkými mušlemi
Masáž horkými mořskými mušlemi pochází z exotického tichomoří. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Hřející mořské lastury a plynulý pohyb masáže napodobuje hru vln na mořském pobřeží.
Medová masáž
Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Zároveň je zpříjemněna a synergicky propojena s aromaterapií. Masáží medem se tělo zbavuje škodlivin a zároveň jsou do těla vpravovány účinné látky z medu i éterických olejů.
Motýlí masáž

Když tělo zažije stav klidu = mysl je v klidu.
Butterfly masáž naznačuje let  motýla,  dochází k hluboké relaxaci, uvolnění a k doplnění nové energie. Je vhodná pro ženy i muže, kteří potřebují obnovit své síly. Při butterfly masáži  dochází k maximálnímu uvolnění, relaxaci. Název masáže vychází z pohybu rukou.

Tato masáž  příjemně ovlivní stránku  fyzickou, duševní  i duchovní. Otevírá a čistí oblast emoční, prožitkovou i energetickou.

butterfly.jpg
_______________________________________________________________________________________

ZÁBALY

banany.jpg
Anticelulitidní zábal
Velice účinný krém proti celulitidě, správnými masážními hmaty Vám pomůže k odbourávání tuků a odvodu nadbytečné vody v těle
Teplý čokoládový zábal
Speciální povzbuzovací a termoaktivní maska z tmavého kakaa , quarany a  kofeinu. Viditelně odstraňuje  tukové zásoby a navrací tón a celistvost svalovým tkáním.
Zábal z banánových listů
Hodinová procedura zahrnuje peeling přírodním kartáčem, aplikaci vysoce regeneračního másla a gelu z rostliny Dilo a unikátní prohřívající zábal v čerstvých banánových listech. Celá procedura je spojena výlučně s čistě přírodní kosmetikou Pure Fiji. Zábal silně detoxikuje a regeneruje pokožku a celé tělo, uvolňuje svalstvo a psychiku.
_______________________________________________________________________________________
 

MASÁŽ NOHOU

Reflexní terapie
Původním úkolem reflexní terapie byla prevence, dnes je však hojně používána především k léčbě. Nejlepší reflexní terapie je bosá chůze venku. Kromě preventivní funkce pomáhá řešit akutní i chronické problémy, lze ji využít jako doplněk jiné léčby nebo k urychlení rekonvalescence.
Masáž ,,Hedvábné nožky"
Hlavním úkolem je vyhladit nohy. Na nohách je spousta tlakových bodů. Masáž se provádí jemným dotekem doprovozený aromatickými olejíčky.
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________Počasí radar
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one